HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

Sosyal Medya Hizmeti sunan ve bu yolda kararlı bir şekilde yürümeye çalışan bir ekibiz.


LiderTakipci, Dijital Sosyal Medya uzmanlarına, arama medya pazarlamacılarına ve içerik yöneticilerine sahip.  Alandaki kapsamlı tecrübemizle büyük isimlerle ilişkilendirildik. 
Müşterilerimiz için, başarı ve uzun vadeli iş ilişkisine sahibiz.  Müşterilerimiz için daha azimli çalışıyoruz.


Neden biz?


Başarılara beraber adım atarak uzun süreli iş ilişkisi kurmayı hedefliyoruz.  Küçük ölçekli veya büyük ölçekli bir işletme işiniz olup olmadığına bakılmaksızın.  Ekibimiz bizimle temasa geçmek isteyen her müşteriye adanmıştır.


Deneyimli kadromuz her müşterinin desteğini almak için daima hizmetinizdedir.  Bizi En İyi Pazarlama Hizmeti yapan, belirgin özelliklere ve farklı hizmet avantajlarına sahibiz!


Neden LiderTakipci İle Çalışmalıyım?


Aşağıda, diğer satıcıların üstünde durmamıza yardımcı olan bazı önemli nedenler verilmiştir.


Sonuç #1:  Müşterilerin tüm isteklerini tek bir panelde topladık.


Sonuç #2:  Tüm SMM panel isteklerini, karşıladığımız için googlede üst sıralarda yer almaktayız. Buda müşteri memnuniyetini %100 artış göstermektedir.


Sonuç #3:  LiderTakipci, diğerlerinden ayıran özellik ise, tüm verilen siparişleri hızlı, bir şekilde tamamlamayı hedefler.


Sonuç #4:  Takipçilerimiz gerçek görünümlü en iyi kalitede seçilmiş servislerden oluşmaktadır.


Sonuç #5:  Beğeniler ve hatta izlenmeler için satın aldığınız herhangi bir paket için her zaman farklı seçenekler sunuyoruz.  Elimizden gelenin en iyisini yapmak için her zaman buradayız.


Sonuç #6:  Panelimizden API bağlantısı yaparak satış yapıp ek gelir sağlayabilirsiniz. Veya panel sahibi değil iseniz manüel sipariş alıp tedarikçimiz olabilirsiniz.


Sonuç #7:  Size yüksek kalitede SMM hizmetlerini son derece düşük bir maliyetle sunmayı amaçlıyoruz.